Přehazovaná - okresní kolo

Datum: .  Zadal: huclova   Třída: Vse  kategorie: Zpráva na úvod  Fotogalerie

Vážení rodiče, milé děti,
naše základní škola vyslala ve středu 19.2. své sportovce ze 4tých a 5tých tříd na okresní kolo v přehazované, které se uskutečnilo v ZŠ Bří. Jandusů.
V základní skupině jsme se museli „poprat“ se 4 školami a díky skvělé spolupráci všech hráčů, jsme skupinu vyhráli.
Poté nás čekal tvrdý boj se ZŠ Kodaňskou, kde jsme poprvé museli jít do 3 setové bitvy. Ta byla nakonec vítězná a díky této výhře jsme se těšili na finále.
Naším soupeřem ve finále byla skvěle hrající ZŠ Eden. Nenechali jsme se zastrašit smečemi, ani rychlými přihrávkami a soupeři jsme ukázali naši disciplinovanou, cílenou a týmovou hru.
A přesně tyto naše „zbraně“ nám pomohly celý turnaj vyhrát!!
Všem hráčům a hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další skvělé sportovní výsledky v krajském kole.